Aktuality

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

5. a 6.2.2014 jste všichni srdečně zváni na Dny otevřených dveří do našeho showroomu na Korunovační 8.
Představíme vám nové kolekce i trendy.
Mými hosty budou Saffron Hare a Lesley Taylor.

V ranním vysílání slovenské televize

16.10.2013  Jsme rádi, že jsme mohli naše zajímavé kolekce představit také na veletrhu nábytku a bytových doplňků MODDOM v Bratislavě a říci o nich něco zajímavého do ranního vysílání televize Markíza a do zpravodajství na TA3.

 

Otvíráme showroom v Praze !!!

5.11.2012 - v listopadu otvíráme vzorkovnu v Praze se šiřokým výběrem dekoračních a potahových látek, úvazů, lemovek a dalšího co nás zaujme.

Adresa showroomu: Korunovační 8 ( přízemí základní školy, vchod z ulice Sládkova), Praha 7, 170 00

Zatím budeme mít otevřeno ve středu a ve čtvrtek. Pro domluvení schůzky nás prosím kontaktujte předem na tel. čísle 777 017 199 nebo emailem info@beautifulhomes.cz

Srdečně vás zveme na kávu nebo čaj a prohlídku naší nabídky.

Architektům a interiérovým designérům rádi poskytneme vzorečky látek zdarma.

Návštěva z firmy ROMO

20. - 21.6. 2012 - jsme velmi rádi, že jsme mohli v těchto dnech přivítat u nás v showroomu Joannu Jeffery z firmy ROMO Velká Británie, jejichž látky vám nabízíme na našich stránkách.

Joanna Jeffery vystudovala textilní design a je jednou z designérů dekoračních a potahových látek firmy Romo. Nyní se ale více věnuje zahraničnímu obchodu.

Měla jsem již možnost nahlédnout do nové kolekce, která bude k vidění na podzim tohoto roku. Pouze vám prozradím, že je inspirována Japonskem.

 

Maison Objet 2012

20. - 22.1.2012 jsem navštívila velkolepý veletrh interiéru Maison Objet v Paříži. Veletrh je plný inspirace pro zařizování vašeho interiéru. Hledala jsem zde nové dodavatelé dekoračních a potahových látek. U stávajích dodavatelů jsme shlédla nové kolekce na letošní jaro, které budu postupně do  katalogu na našich stránkách doplňovat.

Více fotek z veletrhu najdete na facebooku: http://www.facebook.com/beautifulhome.cz

Nová kolekce polštářků od anglického dodavatele

9.11.2011 - v katalogu v sekci "dekorační polštářky" Vám představujeme novou kolekci polštářků s různými aplikacemi, ručně tvořenými. Polštářky jsou ušity převážně ze 100% bavlny ale i ze 100% hedvábí. Součástí polštářků je péřová výplň.

  

Nová kolekce hedvábí

18.10.2011 - ráda bych vám představila kolekci dekoračních látek, které jsou utkány ze dvou přírodních vláken a to hedvábí a lnu.

Celá kolekce s touto netradiční kombinací bude k vidění již brzy v našem katalogu dekoračních a potahových látek.

PERSIAN FLOWER / RIBBON STRIPE A SAVOY STRIPE / PELHAM SILK

Decorex 2011 - veletrh interiéru v Londýně

5.10. 2011  Po roce jsem se opět vrátila do Londýna na mezinárodní veletrh interiéru Decorex 2011.

Navštívila jsem mé stálé dodavatelé a shlédla nové kolekce pro nadcházející období,

které vám postupně budu představovat v katalogu na těchto internetových stránkách.

 

High Society

5.9.2011  nová kolekce dekoračních a potahových látek inspirovaná 50. léty minulého století. Nyní nově v našem katalogu.

Connaught Silk

4.8.2011    Ráda bych vám představila novou kolekci hedvábí tzv. Connaught silks,  utkanou ze dvou luxusních přírodních vláken: hedvábí a vlny. Látka je díky těmto materiálům odlehčená a získává jedinečný a elegantní vzhled. Connaught silk nabízíme ve 30 moderních pastelových barvách, které si můžete prohlédnout na těchto stránkách:

http://www.james-hare.com/2614-connaught-silk.php?go=viewall